Większość z Was pragnie, aby ślub stał się wyjątkowym wydarzeniem w życiu. Dbacie o detale, które będą pasowały do motywu przewodniego i stworzą niepowtarzalny klimat. Staracie się aby suknia była jedyną w swoim rodzaju, garnitur szyty na miarę, goście uśmiechnięci a tort rozpływający się w ustach.

        Oprócz tego, towarzyszą Wam piękne emocje : radość, wzruszenie ale przede wszystkim miłość. Każde z tych momentów zasługuje na ich utrwalenie w pięknych fotografiach, do których chętnie będziecie wracać.

Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia upamiętniające te cudowne chwile.

 

KROK 1

PIERWSZY KONTAKT

W zakładce KONTAKT, po wpisaniu swojego maila możesz zadać mi dowolne pytanie, na które postaram się odpowiedzieć.

Tam znajdziesz również kontakt telefoniczny – możemy porozmawiać.

KROK 2

ZAPOZNAJMY SIĘ

Dowiedzieliśmy się już jaka sesja Was interesuje. Podjeliście decyzję, że będę Waszym Fotografem – Extra! Chciałabym się z Wami spotkać, aby przy dobrej kawie/ herbacie ustalić szczegóły. Porozmawiamy o Waszej wizji, zrobimy notatki i na koniec podpiszemy umowę z konkretnym terminem.

KROK 3

TO TEN DZIEŃ!

Działamy! 🙂 Dzięki temu, że mogliśmy się wcześniej poznać – podczas zdjęć będzie nam łatwiej ze sobą współpracować.

KROK 4

GOTOWY MATERIAŁ

Czas oczekiwania na zdjęcia wraz z wybranym wcześniej pakietem, wynosi ok. półtorej miesiąca. W pierwszej kolejności udostępniam Wam link do Galerii ONLINE, gdzie spośród ujęć możecie wybrać te, które znajdą się w Waszym albumie.

KROK 5

FINAŁ

Po skompletowaniu całości – umawiamy się na spotkanie i odbiór. Przygotowane zdjęcia będą czekały na to, aby ponowie powrócić do tamtych chwil.

CHĘTNI NA FOTOGRAFICZNĄ PRZYGODĘ?

Napisz do mnie wiadomość,a ja postaram się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Treść wiadomości