KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem Gosia i jestem fotografem.
Cieszę się, że zawitałeś na moją stronę,

       Zawsze chciałam robić coś, co sprawi mi radość, przełączy na lepszy nastrój i da poczucie, że mam nad czymś kontrolę. Mogę łapać małe, ulotne chwile w pudełko a później dzielić się nimi. Pragnę tworzyć ujęcia, które stają się pamiątką, a oglądanie ich przywołuje piękne wspomnienia.

        Jestem fotografem, choć brzmi męsko, to jest w tym zawodzie wiele cech kobiecych: estetyka, uczuciowość, wrażliwość, kreatywność.

       Uwielbiam podróże, które inspirują mnie do kolejnych działań, biel w zdjęciach i minimalizm w otoczeniu.

A, co piszą o mnie moi klienci?

Gosia  to prawdziwa pasjonatka. Swoje zlecenia realizuje z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, które odróżniają zwykłe dzieło od pięknej kreacji. Gosia traktuje swojego klienta profesjonalnie, prędko reaguje na maile i telefony. Kontakt z nią oceniam na bardzo dobry. Polecam współpracę z nią, a w razie pytań o szczegóły naszej współpracy zachęcam do bezpośredniego kontaktu pod adresem [email protected].

Wiktor Jodłowski

Pełen profesjonalizm, dbanie o każdy detal i realizacja zlecenia na najwyższym poziomie. Mamy okazję współpracować z Gosią Majewską od dłuższego czasu i za każdym razem jesteśmy zadowoleni z naszych wspólnych projektów. Jest to na pewno pozytywnie zakręcona osoba z głową pełną pomysłów. W trakcie sesji na bieżąco wymyśla nowe ujęcia, które bardzo często są strzałem w dziesiątkę. Wszystkim polecamy usługi Gosi, na pewno będziecie zadowoleni i pozostaniecie z piękną pamiątką na długie lata!

Stanisław Szewczyk

Z usług Małgosi korzystałam podczas 1. Konferencji dla kobiet „Dobrze mi”. Jestem z naszej współpracy  bardzo zadowolona. Małgosia jest osobą niezwykle komunikatywną i otwartą, współpraca układała się doskonale a jej wynikiem jest znakomity fotoreportaż z eventu.

Ewa Marchlak

Współpracuję

logo slubiweselle.pl